fbpx

Czy jesteś gotowy na trening zmieniający życie?

ZAPISZ SIĘ!

TEAM TRAINING
LIFE CHANGING

Witamy na naszej FUNKCJI FITNESS społeczności.

TEAM TRAINING LIFE CHANGING

F45 to globalna społeczność fitness specjalizująca się w innowacyjnych treningach grupowych, które są nastawione na szybkie rezultaty.

NASZE TRENINGI

TRENING FUNKCJONALNY HIIT

Trening funkcjonalny F45 został specjalnie zaprojektowany do pracy nad całym naszym ciałem, w celu poprawy poziomu energii, tempa metabolizmu oraz zwiększenia siły i wytrzymałości.Trening funkcjonalny F45 został specjalnie zaprojektowany do pracy nad całym naszym ciałem, w celu poprawy poziomu energii, tempa metabolizmu oraz zwiększenia siły i wytrzymałości.

TRENING ZESPOŁOWY

F45 jest nastawione na pracę zespołową, co pomaga członkom klubu zmienić styl ich życia pod kątem fizycznym i psychicznym. To dużo więcej niż siłownia, to społeczność, w której nie ma miejsca na ego.

45 MINUT

F45 to jeden z najbardziej efektywnych sposobów treningu. Naszym celem jest spalanie nawet do 750 kalorii podczas 45-minutowej sesji.F45 to jeden z najbardziej efektywnych sposobów treningu. Naszym celem jest spalanie nawet do 750 kalorii podczas 45-minutowej sesji.

CZYM JEST TRENING F45?

F TO TRENING FUNKCJONALNY (MIX ĆWICZEŃ INTERWAŁOWYCH BAZUJĄCY NA RUCHACH, KTÓRE WYKONUJEMY W CODZIENNYM ŻYCIU). 45 TO CAŁKOWITA ILOŚĆ CZASU, PRZEZNACZONEGO NA INNOWACYJNY TRENING I ŚWIETNĄ ZABAWĘ.

DEMO SESJI
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial

Treningi za każdym razem dadzą Ci popalić, a dodatkowo każde ćwiczenie może być modyfikowane zarówno pod kątem osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Podsumowując, F45 jest dla każdego – i to uwielbiam!

Ania
członek F45

F45 to najbardziej dynamiczny, energetyczny, a zarazem przynoszący największe rezultaty trening, w jakim miałem okazję uczestniczyć. Wszyscy tworzymy tu unikalną społeczność – uwielbiam to!

Bartek
członek F45

Zdecydowanie najlepsze treningi, jakie znam! Ćwiczenia są wymagające ale zawsze wychodzę z poczuciem, że wykonałam kawał dobrej roboty. A trenerzy? Rewelacja!

Magda
członek F45

Próbowałem różnych form aktywności, od CrossFit-u, po treningi w Orange Theory Fitness (znudziło mnie ciągłe bieganie po bieżni). Koniecznie skorzystaj z Oferty na Start – po kilku treningach będziesz uzależniony od F45!

Radek
członek F45

Innowacja.

Nasze zajęcia funkcjonalne są nastawione na innowację i ciągłe doskonalenie – nie ma dwóch takich samych treningów.

Dowiedz się więcej

Motywacja.

Motywacja i zaangażowanie tworzone przez trening grupowy kreują środowisko, w którym wyzwania pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Dowiedz się więcej

Rezultaty.

Odpowiednia dieta jest niezbędna w kontrolowaniu wagi ciała. Każdy członek F45 otrzymuje dostęp do indywidualnego, bezpłatnego programu żywieniowego w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Lista zakupów na każdy dzień wraz z przepisami, monitorowanie postępów oraz opieka naszych trenerów – to recepta na sukces. Witamy w F45 Challenge.

Dowiedz się więcej

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.