Czy jesteś gotowy na trening zmieniający życie?

WYPRÓBUJ NAS LOGOUT

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.

F45 to globalna społeczność specjalizująca się w funkcjonalnych treningach grupowych, opartych na unikatowych planach zajęć, a także na skuteczności i szybkich rezultatach.

Zobacz demo F45

Nasze treningi

FUNCTIONAL HIIT

Trening funkcjonalny HIIT

Trening funkcjonalny F45 został specjalnie zaprojektowany do pracy nad całym naszym ciałem, w celu poprawy poziomu energii, tempa metabolizmu oraz zwiększenia siły i wytrzymałości.

TEAM TRAINING

Trening zespołowy

F45 jest nastawione na pracę zespołową, co pomaga członkom klubu zmienić styl ich życia pod kątem fizycznym i psychicznym. To dużo więcej niż siłownia, to społeczność, w której nie ma miejsca na ego.

45 MINUTES

45 Minut

F45 to jeden z najbardziej efektywnych sposobów treningu. Naszym celem jest spalanie nawet do 750 kalorii podczas 45-minutowej sesji.

Czym jest trening F45?

F to trening funkcjonalny (mix ćwiczeń interwałowych bazujący na ruchach, które wykonujemy w codziennym zyciu). 45 to całkowita ilość czasu, przeznaczonego na innowacyjny trening i świetną zabawę.

Zacznij już teraz
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial

Treningi za każdym razem dadzą Ci popalić ale każde ćwiczenie może być modyfikowane zarówno pod kątem osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Podsumowując, F45 jest dla każdego – i to uwielbiam!

Ania
Członek F45

F45 to najbardziej dynamiczny, energetyczny, a zarazem przynoszący największe rezultaty trening, w jakim miałem okazję uczestniczyć. Wszyscy tworzymy tu unikalną społeczność – uwielbiam to!

Bartek
Członek F45

Zdecydowanie najlepsze treningi, jakie znam! Ćwiczenia są wymagające ale zawsze wychodzę z poczuciem, że wykonałam kawał dobrej roboty. A trenerzy? Rewelacja!

Magda
Członek F45

Próbowałem różnych form aktywności, od CrossFit-u, po treningi w OrangeTheory Fitness (znudziło mnie ciągłe bieganie po bieżni). Koniecznie skorzystaj z Oferty na Start – po kilku treningach będziesz uzależniony od F45!

Radek
Członek F45

Innowacja.

Nasze zajęcia funkcjonalne są nastawione na innowację i ciągłe doskonalenie – nie ma dwóch takich samych treningów.

Zacznij już teraz
img3

Motywacja.

Motywacja i zaangażowanie tworzone przez trening grupowy kreują środowisko, w którym wyzwania pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Zacznij już teraz
F45-PADD0334

Rezultaty.

Odpowiednia dieta jest niezbędna w kontrolowaniu wagi ciała. Każdy członek F45 otrzymuje dostęp do indywidualnego, bezpłatnego programu żywieniowego w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Lista zakupów na każdy dzień wraz z przepisami, monitorowanie postępów oraz opieka naszych trenerów – to recepta na sukces. Witamy w F45 Challenge.

Zacznij już teraz

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.