Czy jesteś gotowy na trening zmieniający życie?

WYPRÓBUJ NAS LOGOUT

WITAJ W F45

F to trening funkcjonalny (mix ćwiczeń interwałowych bazujący na ruchach, które wykonujemy w codziennym życiu). 45 to całkowita ilość czasu, przeznaczonego na innowacyjny trening i świetną zabawę.

Odtwórz demo

Pierwszy dzień treningu

Treningi F45 angażują wszystkie grupy mięśniowe w celu wzmocnienia całego ciała. Prowadzi to do poprawy samopoczucia i wydajności we wszystkich aspektach życia.

Zajęcia cardio

Pon, Śr, Pt

Wzmocnij swój układ krwionośny sesjami, które miną w mgnieniu oka. Twój metabolizm przyspieszy, spalając kalorie jeszcze długo po treningu.

Zajęcia siłowe

Wt, Czw, Nd

Nasze ćwiczenia siłowe wykorzystują funkcjonalne wzorce ruchowe, w celu budowania masy mięśniowej, siły i wytrzymałości. Podczas tych zajęć poczujesz, jak płonie całe Twoje ciało, a efekty będą zdumiewające.

Zajęcia hybrydowe

Sob

Na sesjach hybrydowych wykorzystujemy to, co najlepsze z zajęć siłowych i cardio. To połączenie zwinności, wytrzymałości i siły. Podczas tych treningów rzucisz wyzwanie zarówno swojemu ciału, jak i umysłowi.

10 Minut przed zajęciami

Twoje pierwsze zajęcia? Cała naprzód! Bądź na miejscu 10 minut przed treningiem, aby spotkać się ze swoim trenerem. Poznamy się, odpowiemy na Twoje pytania i pokażemy, czego możesz się spodziewać podczas pierwszych zajęć.

Czas na Demo

Ustaw się w szeregu na niebieskim torze, a trenerzy poprowadzą Cię krok po kroku przez każde ćwiczenie.

Rozgrzewka

Czas na rozgrzewkę. Trenerzy oraz nasz innowacyjny system F45TV przygotują Cię do uzyskania jak najlepszych wyników.

Cała Naprzód!

Przygotuj się na 45 minut treningu, jakiego nigdy nie miałeś. F45TV poprowadzi Cię, muzyka da Ci motywację, a trenerzy będą Cię wspierać na każdym kroku.

Piąteczka!

F45 – Trening zespołowy, który odmienia życie.

Rozpocznij swój pierwszy trening i dołącz do rodziny F45!

Zacznij już teraz

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.