fbpx

Czy jesteś gotowy na trening zmieniający życie?

ZAPISZ SIĘ!

DLACZEGO F45 WORKS

URODZONA w Australii, F45 SZKOLENIA scala 3 oddzielnych wiodącej STYLE PRZYDATNOŚĆ kształcenie z 45 ‘funkcjonalna szkolenia.

KSIĄŻKA KLASY

INNOWACJA. MOTYWACJA. WYNIKI.

F45 treningi szkoleniowe mają na celu ujednolicenie grup mięśni ciała i aby pomóc Ci poczuć się lepiej i wydajniej we wszystkich aspektach swojego życia.

PRZYWÓDCY funkcjonalnych SZKOLENIOWEGO sporcie SCIENCE

F45 Athletics i wydajność szczytowa Zakład składa się z czołowych specjalistów w dziedzinie kształcenia, sportowców, naukowców i ćwiczeń z całego świata, wszystko dedykowane do badań i rozwoju treningów F45 Training. Pod kierunkiem naszych współpracowników prezesów, ten dział jest niestrudzenie bada bieżących i pojawiających się koncepcji szkoleniowych jak szczypanie i dostrajających istniejących schematów treningowych.

POZNAJ DRUŻYNĘ
f45-athletics

Wszystkie nasze treningi są rozwijane poprzez proces „Stage i Brama”. Kiedy sformułować nowy trening, testujemy go w jednym studiu. Przeanalizujemy i udokumentować wyniki. Wersje są wykonane. Następnie należy uruchomić nowego procesu treningu w trzech studiach. W następstwie tego badania i przeglądu końcowego okresu, my wtedy zwolnić nowy trening dla całej sieci F45 Training. Te nowe treningi są uruchamiane tylko raz zostały one starannie szlifowane i doskonalona przez nasz zespół w F45 Athletics i szczyt Departamentu Wydajność.

Produkt badań, testów i wyrafinowania, każdy trening jest zadbana F45 do doskonałości. Nasze pracochłonne badania przydatności uzyskując rewitalizujący i solidną platformę szkoleniową, która nieustannie podważa naszych członków na wszystkich poziomach i umiejętności fitness.

TRENING FUNKCJONALNY

Trening funkcjonalny jest zaangażowanie w ćwiczenia, które naśladują lub odtworzenie ruchu codziennym. Te typy ćwiczeń typowo obejmują zastosowanie pełnego ciała i wielu grup mięśniowych. Ten rodzaj treningu buduje i rzeźbi chude, mięśni funkcjonalną. Podnoszenie, w kucki, skakanie, skręcanie, ciągnięcie, pchanie, dziurkowanie, kopanie, wioślarstwo, kolarstwo – wszystkie te ruchy zakwalifikować jako funkcjonalne i wszystko można znaleźć na F45 Training, aby pomóc spojrzeć, ruch i lepiej we wszystkich aspektach swojego życie.

Wiodącej w branży technologii

Nasze treningi są napędzane i zorganizowane przez solidnych systemów technologicznych, które mamy na miejscu we wszystkich naszych studiach. Seria telewizorów zamontowany na przedniej ścianie naszych pracowniach stanowić zorganizowaną, schemat stacja-by-stacji dla każdego codziennego treningu. Z kierunkiem i motywacji trenerów F45, system ten jest narzędziem dla naszych członków w celu przejścia od stacji do stacji ćwiczeń w całym treningu. Zintegrowany z F45TV, Lionheart daje moc, aby dokładnie śledzić treningi, monitorować tętno, procent maksymalnego wysiłku, a całkowite spalone kalorie, które pomogą Ci osiągnąć swój prawdziwy potencjał.

Budowanie wspólnoty

Zatrudnienie naszych układów funkcjonalnych i treningów szkoleniowych w atmosferze zespół szkoleniowy jest ostatecznym czynnikiem napędza dynamikę F45 szkoleniowej. Motywacja i zachęta w ośrodku szkoleniowym Grupa stworzyć pulsowanie, optymistyczne środowisko, w którym cele zostały osiągnięte i przekroczone. Społeczności promujące zdrowie, dobrą kondycję i wzrost są kute w studiach F45 na całym świecie i są źródłem naszej siły jako międzynarodowej marki.

Rozpoczęciem pierwszej klasy i dołącz do społeczności F45

ZACZYNAJ

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.