Czy jesteś gotowy na trening zmieniający życie?

ZAPISZ SIĘ!

Join our
mailing list
today.

Sign-up today to get exclusive access to
special offers, product drops, new workouts
and upcoming events.

THANK YOU Find your closest F45 studio to secure your exclusive local offer!

loading icon
Please wait...

FENOMEN F45

PROSTO Z AUSTRALII F45 TRENING ŁĄCZY W SOBIE 3 ODDZIELNE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TRENINGI FITNESS W JEDEN 45-MINUTOWY TRENING FUNKCJONALNY

SPRÓBUJ TRENINGU

INNOWACJA. MOTYWACJA. REZULTATY.

Treningi F45 mają na celu ujednolicenie grup mięśniowych ciała, poprawę samopoczucia i osiąganie lepszych wyników we wszystkich aspektach życia

LIDERZY W TRENINGU FUNKNJONALNYM I WIEDZY SPORTOWEJ

Dział Atletyki F45 składa się z wiodących specjalistów od treningu, sportowców i naukowców z całego świata, którzy skupiają się na badaniach, rozwoju i opracowywaniu Funkjonalnego Treningu F45. Dział Atletyki zapewnia codziennie świeże programy do naszych studiów co sprawia że nasi członkowie są stale zaangażowani, cieszą się treningami i osiągają swoje rezultaty.

GLOBALNY ZESPÓŁ F45
f45-athletics

TRENING FUNKCJONALNY

Trening funkcjonalny to celowy system ćwiczeń by rozwinąć wyższy poziom przygotowania atletycznego i zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji. Jest to system przygotowany nie tylko na podstawie ostatnich doniesień ze świata nauki, lecz także wieloletniego doświadczenia trenerskiego i fizjoterapetycznego. W treningu funkcjonalnym nie chodzi tylko o rozbudownie masy mięśniowej w celach estetycznych lub o zwiększenie siły. Są to jakby “efekty uboczne” treningu nastawionego na poprawę zdrowia i jakości życia.

Zastosowanie technologii

Nasze treningi wspomagane są poprzez zaawansowane systemy technologiczne, które mamy we wszystkich naszych studiach. Seria telewizorów zamontowanych na frontowej ścianie naszych studiów zapewnia uporządkowany schemat stacji i ćwiczeń dla każdego treningu. Dzięki wskazówkom i motywacji trenerów system ten jest wizualnym narzędziem dla naszych członków F45, aby przejść od stacji do stacji przez cały trening. Zintegrowany z F45TV pulsometr LionHeart daje Ci możliwość dokładnego śledzenia treningów, monitorowania tętna, procentu maksymalnego wysiłku i całkowitej liczby spalonych kalorii po to, aby osiągnąć swój prawdziwy potencjał.

Budowanie społeczności

Wykorzystanie naszych treningów funkcjonalnych i obwodowych w atmosferze treningu grupowego jest ważnym czynnikiem napędzającym dynamikę F45 Training. Motywacja i energia grupy tworzy pulsujące, optymistyczne środowisko, w którym cele są osiągane, a rezultaty mówią same za siebie. Społeczność promująca fitness, dobre zdrowie i rozwój to trzon każdego studia F45 na całym świecie. To źródło naszej siły jako międzynarodowej marki.

Rozpocznij swoje pierwsze zajęcia i dołącz do światowej społęczności F45

ZAPISZ SIE !

TEAM TRAINING. LIFE CHANGING.